Kurs Animatora: Gdynia kurs animatora czasu wolnego

Kurs Animatora Gdynia 29.10.2016

Kurs Animatora Gdynia 29.10.2016

 

kurs-animatora-gdynia-29-10-2016

 

Zapisz Się na Profesjonalny Kurs Animatora organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy.

Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci odbędzie się w Gdyni w dniu 29 październik 2016.

 

Kurs Animatora Gdynia – 29.10.2016

Zapisz Się TERAZ !

 

Kurs Animatora Gdynia

 

 

Zobacz FILM – Kurs Animatora Gdynia

 

 

 

Kurs Animatora Gdynia 31.07.2016

Kurs Animatora Gdynia 31.07.2016

 

kurs-animatora-gdynia-31-07-2016

 

 

W ostatni weekend lipca na Wybrzeżu będzie się działo!

Zapisz się na wakacyjną edycję Kursu Animatora Gdynia (Rumia) w Akademii Animatora i zostań Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci.

Jeżeli jesteś Uczniem lub Studentem i szukasz kreatywnej pracy na wakacje, wybierz Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci i rozpocznij pracę w atrakcyjnych turystycznie miejscach w Polsce i za granicą. Letnia edycja Kursu Animatora Gdynia (Rumia) jest przeznaczona także dla wszystkich Animatorów na co dzień pracujących z dziećmi i Rodziców, którzy chcą się dowiedzieć, jak w twórczy sposób zorganizować swoim pociechom czas w okresie wakacyjnym. Złap garść letnich inspiracji!

Kurs Animatora Gdynia (Rumia) to Profesjonalne Szkolenie prowadzone przez Doświadczonych Trenerów pracujących dla Akademii Animatora, którzy z uśmiechem, zaangażowaniem i wielką cierpliwością przekażą praktyczną wiedzę i zmotywują do działania. Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci nauczysz się wytwarzania wielkich baniek mydlanych, podstaw malowania twarzy, konstruowania balonowych zwierzaków, kształtów i wiele więcej! Specjalna, wakacyjna edycja to kreatywne pomysły na wakacyjne animacje w domu i w plenerze.

Po zakończonym Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci wybierz się na zwiedzanie Trójmiasta. Spędź aktywnie czas spacerując po oliwskich lasach lub przemierzając Trójmiasto rowerem. Odwiedź gdyński bulwar i zobacz Sea Towers – najwyższy budynek w Polsce poza Warszawą. Odpocznij na piaszczystej sopockiej plaży lub właśnie tu zorganizuj swoją pierwszą animację!

Zapraszamy na facebook’ową stronę Akademii Animatora, gdzie znajdziesz opinie Kursantów i Absolwentów Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci. Zobacz, jak wiele osób nam zaufało! Zapisz się na Kurs Animatora Gdynia, który odbędzie się 31 lipca w Rumi i zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

 

 

Zapisz Się na Profesjonalny Kurs Animatora organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy.

Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci odbędzie się w Gdyni (Rumia) w dniu 31 lipca 2016.

 

Kurs Animatora Gdynia – 31.07.2016

Zapisz Się TERAZ !

 

Kurs Animatora Gdynia

 

 

Zobacz FILM – Kurs Animatora Gdynia