Kurs Animatora: szkolenie animatora w Rumia

Kurs Animatora Rumia 31.07.2016

Kurs Animatora Rumia 31.07.2016

 

kurs-animatora-rumia-31-07-2016

 

 

Zapisz się na letnią edycję Kurs Animatora Rumia w Akademii Animatora!

Wakacje to czas wzmożonej pracy dla Animatorów w całej Polsce. Wybierz Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci i zdobądź zawód, który ma przyszłość!

Kurs Animatora Rumia otwiera wspaniałe możliwości dla osób, które chcą związać swoją karierę zawodową z branżą animacyjną. Akademia Animatora oferuje solidną wiedzę i praktyczne umiejętności potwierdzone dwujęzycznym certyfikatem, który zdobędziesz po zakończeniu Szkolenia Animatora Zabaw dla Dzieci. Kurs Animatora Rumia to także wyjątkowa przygoda!

Zapisz na Szkolenie Animatora swoich domowników lub najlepszą przyjaciółkę. W Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci mogą wziąć udział wszyscy, których pasją lub dotychczas niespełnionym marzeniem jest rozdawanie uśmiechów najmłodszym. Zawód Animatora to nie jest zwykła praca – to przede wszystkim pasja i zaangażowanie.

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci wykonasz ogromne bańki mydlane, które uświetnią każde przyjęcie weselne lub imprezę w ogrodzie, nauczysz się podstaw malowania twarzy na profesjonalnych fantomach, poznasz wiele ciekawych i atrakcyjnych sposobów na letnie animacje dla dzieci, rozwiniesz kreatywne myślenie konstruując fantastyczne kształty ze specjalnych balonów do modelowania.

Wakacyjna edycja Kursu Animatora Rumia to dla osób z innych części Polski świetna sposobność do odwiedzenia Trójmiasta. Zobacz ulicę Mariacką – według wielu najpiękniejszy zakątek w Gdańsku, popływaj kajakiem w Motławie i zobacz miasto z zupełnie innej perspektywy, odwiedź gdyński bulwar i zakotwicz na plaży w Redłowie.

Zapisz się na Kurs Animatora Rumia i przyjedź na Wybrzeże. Nie zapomnij zabrać uśmiechu i pozytywnej energii!

 

 

Zapisz Się na Profesjonalny Kurs Animatora organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy.

Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci odbędzie się w Rumi w dniu 31 lipca 2016.

 

Kurs Animatora Rumia – 31.07.2016

Zapisz Się TERAZ !

 

Kurs Animatora Rumia

 

 

Zobacz FILM – Kurs Animatora Rumia