Kurs Animatora: Zielona Góra kurs animatora zabaw dla dzieci

Kurs Animatora Zielona Góra 14.10.2017

Kurs Animatora Zielona Góra 14.10.2017

 

 

Akademia Animatora to ciesząca się zaufaniem Marka tworzona przez Osoby działające w animacji. Na Innowacyjnym Kursie Animatora Zielona Góra dowiesz się, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL, ozdabiać buźki i tworzyć wyjątkowe balonowe kształty. Nauczysz się, w jaki sposób dbać o sprzęt animacyjny, poznasz wspaniałe animacje dla najmłodszych, a także wiele, wiele więcej!

Kurs Animatora Zielona Góra to okazja do zawiązania nowych kontaktów biznesowych i towarzyskich. Na Szkoleniu Animatora Zielona Góra spotkasz fantastyczne osoby, które mają taką samą pasję. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Zielona Góra to nauka poprzez zabawę i praktykę! Nie ma czasu na monotonię!

 
Kurs Animatora Zielona Góra  
  

Kurs Animatora Zielona Góra w Akademii Animatora to propozycja idealna dla Rodziców, którzy chcą nauczyć się, jak w sposób kreatywny i atrakcyjny zorganizować czas swoim podopiecznym, dla Wykwalifikowanych Animatorów pragnących poszerzyć swoje umiejętności, a także dla osób, które dopiero rozpoczynają karierę w branży animacyjnej, niezależnie od wieku!

Po ukończonym Szkoleniu Animatora spędź ciekawy weekend zwiedzając miasto. Odwiedź Winne Wzgórze i Palmiarnię lub wybierz się na jednodniową wyprawę szlakiem rezerwatów przyrody!

 
Kurs Animatora Zielona Góra  
  

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Zielona Góra w Akademii Animatora i wybierz profesję, która stanie się źródłem codziennych uśmiechów i wzruszeń. Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zachęca do zapisania się na Specjalistyczne Szkolenie Animatora Zielona Góra, który odbędzie się 14.10.2017.

Udział w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Zielona Góra gwarantuje dawkę rzetelnej wiedzy z branży animacyjnej, dzień pełen fantastycznej praktyki pod opieką Doświadczonych Trenerów, wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i pozytywną atmosferę podczas Kursu Animatora.

 
Kurs Animatora Zielona Góra  
  

Bądź Profesjonalnym Animatorem!

Zapisz się na Kurs Animatorów i wejdź do niezwykłego świata, wypełnionego dziecięcym uśmiechem i dorosłą radością. Ilość miejsc jest ściśle określona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zapisz się na Szkolenie Animatora Zielona Góra 14.10.2017

Zapisz się na Szkolenie Animatorów by Akademia Animatora w Zielonej Górze

Spotkajmy się na szkoleniu organizowanych przez Akademię Animatora z Warszawy!

Kurs Animatora Zielona Góra 09.10.2016

Kurs Animatora Zielona Góra 09.10.2016

 

kurs-animatora-zielona-gora-09-10-2016

 

Zapisz Się na Profesjonalny Kurs Animatora organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy.

Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci odbędzie się w Zielonej Górze w dniu 9 październik 2016.

 

Kurs Animatora Zielona Góra – 09.10.2016

Zapisz Się TERAZ !

 

Kurs Animatora Zielona Góra

 

 

Zobacz FILM – Kurs Animatora Zielona Góra