Kurs Animatora Gdańsk 31.07.2016

Kurs Animatora Gdańsk 31.07.2016

Kurs Animatora Gdańsk 31.07.2016

 

kurs-animatora-gdansk-31-07-2016

 

 

Obierz kurs na Trójmiasto! Akademia Animatora organizuje w Rumi specjalny, wakacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk.

Namów do zapisania się na Szkolenie swoich domowników lub grupę przyjaciół! Razem weźcie udział w tej wyjątkowej przygodzie. Kurs Animatora Gdańsk (Rumia) zapewni Ci Profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci. Wcale nie musisz posiadać doświadczenia w pracy z dziećmi. Wystarczy Twoja pasja i zaangażowanie, na Szkoleniu wszystkiego się nauczysz! Poznasz osoby, które mają podobne cele, ambicje i marzenia – to doskonała okazja, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe lub towarzyskie.

Kurs Animatora Gdańsk (Rumia) jest przeprowadzany przez Profesjonalnych Trenerów, którzy wprowadzą Cię do magicznego świata animacji. Nauczysz się, w jaki sposób przeprowadzać gry i zabawy dla dzieci w domu i w plenerze, dowiesz się, jak wytwarzać ogromne bańki mydlane i wykonasz je bez niczyjej pomocy! Nauczysz się, jak tworzyć wyjątkowe balonowe kreacje i malować najpopularniejsze wzory ozdabiające twarze. Po zakończeniu Kursu Animatora otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim, dzięki któremu podejmiesz pracę w najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscowościach w Polsce i za granicą. Specjalna, wakacyjna edycja Kursu Animatora to jeszcze więcej niespodzianek i atrakcji!

Wykorzystaj czas po Szkoleniu Animatora na zwiedzanie Trójmiasta. Zobacz najpiękniejsze miejsca na Wybrzeżu – Starówkę, Park Oliwski, sopockie Molo i gdyński bulwar. Spędź czas aktywnie pływając, jeżdżąc na rowerze lub spacerując po urokliwych zakątkach Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Zapisz się na Kurs Animatora Gdańsk (Rumia) i rozpocznij wymarzoną pracę w animacji. Wybierz Profesjonalizm, specjalistyczny sprzęt i indywidualne podejście do Kursanta – wybierz Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci w Akademii Animatora!

 

 

Zapisz Się na Profesjonalny Kurs Animatora organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy.

Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci odbędzie się w Gdańsku (Rumia) w dniu 31 lipca 2016.

 

Kurs Animatora Gdańsk – 31.07.2016

Zapisz Się TERAZ !

 

Kurs Animatora Gdańsk

 

 

Zobacz FILM – Kurs Animatora Gdańsk

 

 

 

Kurs Animatora Zabaw - Akademia Animatora - AkademiaAnimatora.pl