Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

 

 

Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin przeprowadzany przez Akademię Animatora proponuje mnóstwo nowych, wyjątkowych możliwości. Jako Absolwent Akademii Animatora zostaniesz Profesjonalnym Animatorem znajdując zatrudnienie w placówkach edukacyjnych, instytucjach kulturalnych, punktach usługowych, a także podczas organizacji eventów zbiorowych i kameralnych z udziałem dzieci.
Po odbytym Kursie Animatora Szczecin i zdobyciu wydanego w języku polskim i angielskim Certyfikatu zwiedź fantastyczny Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na intrygującą wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a wieczorem wybierz się na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

 
Kurs Animatora Szczecin  
  

Akademia Animatora – Szkolenia z Licencją na Zabawianie™ to Zaufana Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Innowacyjne Kursy dla Animatorów Szczecin to rezultat wspaniałej pasji i długoletniego doświadczenia w branży animacyjnej. Namów do uczestnictwa w Szkoleniu Animatora Szczecin swoich domowników, zapisz się razem z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem.
Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin 15.10.2017 zapraszamy zarówno osoby dotąd niemające doświadczenia w animacji, jak i Wykwalifikowanych Animatorów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę i nawiązać nowe, fascynujące znajomości.

 
Kurs Animatora Szczecin  
  

Akademia Animatora zaprasza na Specjalistyczny Szkolenie Animatorów Zabaw dla Dzieci Szczecin! Już teraz zarejestruj się na Szkolenie Animatora Szczecin organizowany przez Akademię Animatora, które rozpocznie się 15.10.2017 w Szczecinie.
Uczestnictwo w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Tobie pełne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora.

Czego nauczysz się na Kursie Animatora?
Ozdabiania buziek, tworzenia ogromnych baniek mydlanych, robienia wyjątkowych balonowych kreacji, atrakcyjnych sposobów na animacje dla najmłodszych w domu i w plenerze, a także wiele, wiele więcej!

 
Kurs Animatora Szczecin  
  

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Szczecin 15.10.2017 by Akademia Animatora, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najmocniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora tworzą ludzie, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy.
Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017 – Zapisz się Zobaczmy się na Szkoleniu Animatora w Szczecinie!

Kurs Animatora Zabaw - Akademia Animatora - AkademiaAnimatora.pl